تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار
تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار

کفپوش

کفپوش، پوششی پیش‌ساخته و زینتی برای به‌کارگیری در کف یک محوطه، به‌ویژه کف مکان‌های سرپوشیده می‌باشد. کفپوش را می‌توان جزء پوشش‌های تقریباً دائمی دانست که امکان تعویض آن‌ها نیز وجود دارد. یکی از کاربردهای کفپوش‌ها در استخرها، جهت جلوگیری از سرخوردن و آسیب‌دیدگی افراد می‌باشد. کفپوش‌های ساختمانی از تنوع بالایی در جنس برخوردار هستند، که از آن جمله می‌توان به pvc طرح سنگ، لاستیکی و لمینت طرح چوب (پارکت) اشاره کرد.

PVC طرح سنگ

کفپوش pvc طرح سنگ بهترین عایق در فصل زمستان و تابستان برای جلوگیری از ورود سرما و گرما به داخل محیط می‌باشد. علاوه بر این هزینه‌های ناشی از مصرف گاز و برق به منظور سرمایش و گرمایش را نیز کاهش می‌دهد. کفپوش مدل سنگ را می‌توان نوعی کاهنده‌ی صدا نیز برشمرد؛ زیرا از شدت صدا تا حد زیادی می‌کاهد و مانع از انتقال صدا به طبقات دیگر ساختمان می‌شود.

لاستیکی

کفپوش لاستیکی که با نام گرانول نیز در بازار شناخته می‌شود، برای پوشاندن سطح‌های مختلف و فضاهای ورزشی کاربرد دارد. این نوع کفپوش به دلیل وزن بالایی که دارد، در جای خود ثابت می‌ماند و می‌توان از آن به‌عنوان ضربه‌گیر در باشگاه‌های ورزشی استفاده نمود. کفپوش‌های لاستیکی به دلیل مقاومت بالایی که دارند، در محیط‌های پرتردد مانند حیاط مدرسه، پارک‌ها، استخرها و غیره قابل استفاده می‌باشند.

لمینت طرح چوب (پارکت)

این نوع پوشش بیشتر در کف ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری قابل استفاده می‌باشد. پارکت‌ها دارای مزیت‌های زیادی از جمله: نصب و جمع‌آوری آسان، داشتن طرح ‌های متنوع و مختلف، دوام زیاد و عدم نیاز به چسب و غیره می‌باشند.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا