تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار
تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار

چتر باغی

چتر باغی یا چتر ویلایی یکی از مصحولات پر کاربرد در فضاهای ویلایی، خانه های ویلایی و فضاهای روباز تفریحی محسوب می شود. می توان گفت که این محصول به عنوان سایه بان و محافظ استفاده می گردد. البته کاربردهای زیادی برای چترهای باغی نیز وجود دارد که بسته به نوع آن ها متفاوت است. همچنین این چترها انواع مختلفی دارند
پوشش کاران به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح این کالاهای پرکاربرد، آنها را در طرح ها و مدل های متنوعی برای مشتریان گرامی عرضه می کند.

نازل ترین قیمت

تمامی محصولات تولیدی و ارائه شده پوشش کاران با نازل ترین قیمت در سراسر ایران عرضه می شود

بالاترین کیفیت

در روند تولید کالاهای پوشش کاران، در تمامی بخش ها، تلاش ما این است که با متریال مرغوب، محصولی باکیفیت، تولید و ارائه نماییم.

تنوع طرح

محصولات پوشش کاران، در انواع مدل های مختلف و طرح های گوناگون برای مصارف ساختمانی تولید و عرضه می شوند.

چتر باغی پایه وسط

همانطور که از نام این مدل چتر باغی مشخص می باشد، پایه آن در وسط چتر قرار گرفته است. این نحوه قرارگیری باعث می شود که سایه ایجاد شده توسط این چتر، راحت تر پخش گردد. همچنین افراد بتوانند به دور پایه این چتر، میز و صندلی چیده و بنشینند.

البته کاربردهای زیادی برای مدل چتر باغی پایه وسط وجود دارد که بسته به نوع استفاده و محل استفاده از آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال در فضای کناری استخرهای روباز هم این این مدل چترها استفاده می گردد.

چتر باغی پایه کنار

چتر باغی پایه کنار یکی دیگر از انواع چترهای باغی است که با توجه به نام آن، پایه این مدل در بغل چتر قرار گرفته است. این مدل چتر هم با توجه به طراحی مخصوص خود، کاربردهای متنوعی دارد. 

قرارگیری پایه چتر در بغل آن باعث می شود فضای نشستن و چیدمان راحت تری در اختیار افراد قرار بگیرد. چتر پایه بغل، علاوه بر زیبایی، فضای کمتری هم اشغال می کند و این مسئله باعث می شود که امکان مدیریت سایه ایجاد شده توسط چتر هم آسان تر باشد.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا