تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار
تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار

ورق‌های گالوانیزه

ورق گالوانیزه درواقع به ورق‌های آهنیِ گفته می‌شود که توسط پوششی از فلز روی گالوانیزه شده‌اند. پوشش روی مانع از تماس آهن با اکسیژن و هوا می‌شود. حتی اگر پوشش ورق هم دچار شکستگی شود، فلز روی مانع زنگ‌زدن آن می‌شود. میزان مقاومت پوشش گالوانیزه در برابر اکسیدشدگی، به ضخامت آن بستگی دارد. این ورق‌ها در انواع صاف و موج‌دار بیشتر در مکان‌هایی که  ارتباط مستقیم با آب و یا رطوبت وجود داشته باشد، کاربرد دارند.

مزایای ورق‌های گالوانیزه

هزینه‌ی کمتر

استفاده از روش گالوانیزه برای جلوگیری از خوردگی پوشش ایرانیت، در مقایسه با سایر روش‌های معمول، بسیار هزینه‌ی کمتری دارد.

طول عمر زیاد​

ورق‌های پوشیده با فلزِ روی طول عمر بسیار بالایی دارند؛ و عوامل محیطی در درازمدت باعث پوسیدگی ورق‌ها نمی‌شود.

محافظت کامل​

پوشش گالوانیزه، کلیه‌ی نقاط و سطوح آهن اعم از گوشه‌‌ها، جاهای کوچک و فرورفتگی‌ها را پُر می‌کند و از خوردگی آن‌ها جلوگیری می‌نماید.

صرف زمان کوتاه​

این نوع ورق، نیاز به صرف زمان کمتری برای آماده‌‎سازی سطح، رنگ‌کردن و یا بازرسی دارد، و به راحتی در محل مورد‌نظر نصب می شود.

قیمت انواع ورق‌های گالوانیزه

فروشگاه پوشش کاران انواع ورق‌های موج‌دار و صاف گالوانیزه را در رنگ، اندازه و ضخامت مختلف تولید و عرضه می‌نماید. قیمت این محصولات برحسب سفارش مشتریان محاسبه می‌گردد و به‌صورتی منصفانه و پایین‌تر از قیمت سایر شرکت‌ها ارائه می‌گردد. برای سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید و در اسرع وقت سفارش خود را در محل دریافت نمایید.

کابرد پوشش گالوانیزه

ساخت لوله‌های بخاری

سقف و بدنه سالن‌ها و سوله‌ها​

سقف‌های شیروانی منازل​

به‌کارگیری در ساخت کانال کولر​

ساخت سینی و نردبان کابل

جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا