ایرانیت

ایرانیت درواقع نوعی ورق‌ صاف و موج‌دار است که عموماً برای پوشش‌دادن به سقف‌ و یا دیوار داخلی و خارجیِ ساختمان‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. پوشش ایرانیت را می‌توان به‌راحتی در هر مکانی استفاده نمود؛ زیرا مواد تشکیل‌دهنده‌ی ورق‌های ایرانیت، هیچ تغییری در محیط ایجاد نمی‌کنند. زیبایی و جلوه‌ی خاص این محصول باعث استفاده‌ی پرکاربرد آن در پوشش سقفِ مکان‌های مختلف ازجمله کارخانه‌ها و سوله‌ها شده است.

انواع ورق های ایرانیت

ایرانیت براساس نوع متریال سازنده، به سه دسته‌ی ورق‌های فایبرگلاس، گالوانیزه و سیمانی تقسیم می‌شود؛ که به شکل صاف و موج‌دار با رنگ‌بندی مختلف در بازار موجود می‌باشد. لازم به ذکر است که فروشگاه ما می‌تواند هر نوع ورق را با توجه به خواسته ی مشتریان گرامی در ابعاد گوناگون و با نازل‌ترین قیمت ارائه دهد. 

ورق های صاف و موج دار

انواع ورق‌های ایرانیت به‌صورت صاف و موج‌دار تولید می‌شوند؛ و کاربرد بسیار زیادی در صنعت ساختمان‌سازی دارند. ورق‌های موج‌دار یکی از بهترین پوشش‌ها برای سقف‌های شیب‌دار منازل، ویلا، انبار، کارخانه‌ها و غیره به‌شمار می‌آید؛ و سازگار با محیط ‌زیست می‌باشند. ورق‌های صاف نیز همانند ورق‌های موج‌دار هستند و در اکثر نقاط کشور مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ورق‌ها با زیبایی و جلوه‌ی خاصی که به محیط می‌دهد، بیشتر به‌عنوان سقف‌های کاذب و پوشش داخلی و یا خارجی ساختمان‌های صنعتی، اداری و مسکونی و همچنین کانکس‌ها استفاده می‌شود.

نصب صفحات ایرانیت

نصب صفحات و پوشش های ایرانیت، بسیار آسان تر و سریع تر از پوشش ایزوگام و قیرگونی ساختمان‌ها انجام می‌شود؛ از این رو توصیه می شود برای خانه‌ های از پیش‌ ساخته شده، از این نوع پوشش برای سقف و دیوارها، استفاده نمود.

ویژگی ورق های ایرانیت

با محیط زیست سازگار هستند.

عایق حرارت می باشند.

در برابر آب و رطوبت مقاوم است.

از نظر اقتصادی صرفه زیادی دارند.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا
Open chat
ارتباط در واتس اپ