تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار
تولید و عرضه محصولات باکیفیت، با کم ترین قیمت بازار

صندلی و مبلمان باغی

صندلی های باغی و مبلمان باغی از محصولات پر مصرف خانه های ویلایی و باغ ویلاهای مختلف محسوب می شود. در اولین نگاه، شاید انتخاب از بین مدل های مختلف و گوناگون این صندلی ها، دشوار به نظر بیاد. اما پوشش کاران باتوجه به محصولات وسیعی که در این حوزه تولید و عرضه می کند، مشاوره خرید مطلوبی را هم در اختیار خریداران گرامی قرار داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

نازل ترین قیمت

تمامی محصولات تولیدی و ارائه شده پوشش کاران با نازل ترین قیمت در سراسر ایران عرضه می شود

بالاترین کیفیت

در روند تولید کالاهای پوشش کاران، در تمامی بخش ها، تلاش ما این است که با متریال مرغوب، محصولی باکیفیت، تولید و ارائه نماییم.

تنوع طرح

محصولات پوشش کاران، در انواع مدل های مختلف و طرح های گوناگون برای مصارف ساختمانی تولید و عرضه می شوند.

صندلی چوبی

صندلی چوبی باغی از پر کاربردترین نوع مبلمان و صندلی های ویلایی محسوب می شود. همانطور که از اسم آن مشخص است، جنس این صندلی ها از انواع چوب می باشد. نوع و کیفیت چوب استفاده شده، در استحکام و مقاومت صندلی باغی چوبی به صورت مستقیم اثر می گذارد.
صندلی های باغی که توسط پوشش کاران تولید و عرضه می شود، در انواع مختلف و طرح های گوناگونی تهیه می گردد. در تهیه این محصولات، همواره سعی می کنیم که بالاترین کیفیت ممکن را برای مصرف کنندگان گرامی تولید نماییم.

صندلی آلومینیومی

صندلی های آلومینیومی باغی هم نوع پر استفاده مبلمان باغی می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع از صندلی ها، استحکام بیشتر آنها در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد. تنوع زیادی در طرح ها و رنگ های این صندلی ها وجود دارد که توسط پوشش کاران تولید و عرضه می گردد.

در صندلی های آلومینومی باغی در فضاهای باز ویلاها، خانه های ویلایی، استخرهای روباز و فضاهای تفریحی استفاده می شود. قیمت و کیفیت محصولات تولید شده توسط گروه پوشش کاران، اساسی ترین ویژگی کالاهای تولید و ارائه شده ما محسوب می شود.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا